Atsiliepimai - Aplikacija restoranui

Darbai skamba garsiau nei žodžiai

 

Pirmąjį savaitgalį po aplikacijos įsidiegimo apyvarta išaugo 3 kartais, antrą ir trečią – 10 kartų

 

  • Keliais kartais padidėjo klientų įsitraukimas į veiklą
  • Rekomendacijos – reklama iš lūpų į lūpas
  • Klientų aktyvus dalyvavimas loterijose ir žaidimuose

 

Skaitmeniniame pasaulyje mobilieji įrenginiai kasdien keičia mūsų įpročius. Ne išimtis ir restoranų rinka, kurioje kiekvienas priimtas sprendimas gali nulemti verslo likimą. Užsienio rinkoje, taip pat ir Lietuvoje, vis daugiau didžiųjų restoranų tinklų žengia inovacijų keliu ir klientams siūlo mobiliąsias programėles, siekdami pasiekti savo klientus bet kur ir bet kada.

 

Išūkis

Kaip ir daugelis restoranų, Pilnas Samtis ieškojo sprendimo, kuris padėtų jiems pritraukti daugiau naujų klientų ir išlaikyti senuosius. Kaip užmiesčio restoranas, Pilnas Samtis savaitgaliais ir vakarais turėdavo mažai klientų, pagrindinis pelno šaltinis – dienos pietų metu. Supratę, kad reklama Facebook’e ir kasdieniniai įrašai, kviečiantys užsukti, neneša realios naudos, vadovai pradėjo ieškoti sprendimų.

 

Keli faktoriai, lėmę sprendimo priėmimą:

  • Nedidelė kaina – pigiau nei internetinė svetainė;
  • Aplikacijos valdymas nereikalauja specifinių žinių;
  • Aplikacija nereikalauja daug papildomo laiko;
  • Aplikacijos išlaikymo kaina pasirodė prieinama;
  • Laiku ir vietoje, nes pastebima, kad žmonės vis daugiau naudojasi mobiliaisiais telefonais;
  • Didieji rinkos žaidėjai jau turi savo sėkmingas mobiliąsias aplikacijas;
  • Galimybė būti vieniems iš pirmųjų nedidelių restoranų, turinčių savo aplikaciją.

Anot restorano Pilnas Samtis vadovų, aplikacijos įsidiegimas, dėl savo funkcijų, inovatyvumo ir galimybių, pasirodė naudingas žingsnis.

 

Rezultatas

Jau pirmąjį aplikacijos paviešinimo savaitgalį Pilnas Samtis sulaukė daugiau klientų, nei įprasta – apyvarta išaugo trimis kartais, o klientai atsiiminėjo ir džiaugėsi laimėtomis kavomis bei nuolaidomis. Aplikacijos rodikliai taip pat neliūdina. Po 10 dienų, aplikacija parsisiuntė daugiau nei 70 vartotojų, nemažai žmonių atvyksta ir iš toliau, taip pat daug kas pamini, kad restoraną jiems rekomendavo draugai, o restorano vardas paplito dar labiau.

Išbandyti Pilno Samčio aplikaciją galite čia: https://play.google.com/store/apps/details?id=lt.socialstreamapp.pilnassamtis

„Įsidiegę aplikaciją tikrai nustebome, nes naudą pastebėjome net nepraėjus savaitei. Matome, kad klientai aktyviai naudojasi ir siunčiasi aplikaciją. Sulaukėmė nemažai klausimų, kada aplikaciją pristatysime Apple įrenginiams, tad kartu su “Broliai lietuviai” komanda jau vykdome darbus. Smagu, kad klientai pastebėjo ir teigiamai įvertino mūsų drąsų žingsnį ir aktyviai naudojasi aplikacija.

Džiaugiamės būdami vieni pirmųjų nedidelių restoranų, turinčių mobiliąsias aplikacijas, žengę šį žingsnį. Tikimės, kad mūsų klientai ir toliau naudosis aplikacijos naudomis ir vis daugiau žmonių ją siųsis”, – sako restorano Pilnas Samtis savininkas Kostas Aleksandravičius.

Norėdami parsisiųsti Samčio aplikacija arba apsilankyti kavinės Facebook paskyroje, paspauskite vieną iš mygtukų:

Jei turite klausimų, galite susisiekti su Pilnas Samtis savininku Kostu Aleksandravičiumi telefonu +370 685 01565


Jei turite klausimų mums ar norite aptarti savo galimybes turėti aplikaciją, visuomet laukiame jūsų skambučio ar el. laiško:

 

Tomas Gaudinskas

Tomas
Vadovas

+370 655 37364
tomas@broliailietuviai.lt

Eimantas Šniras

Eimantas
Projektų vadovas

+370 689 96996
info@broliailietuviai.lt

Radvilė
Pagalba klientams

+370 675 53955
info@broliailietuviai.lt

Aplikacijos kaina:

Startas

Jūsų programėlė bus pritaikyta įrenginiams, kurie palaiko Android versiją nuo 4.4 (KitKat). Kitaip tariant ji veiks 5 metų senumo ir visuose naujesniuose telefonuose.

Specialus modulis, leisiantis publikuoti pasiūlymus, kurie bus pasiekiami tik aplikacijos naudotojams. Pasiūlymai atvaizduojami pagrindiniame aplikacijos puslapyje ir specialioje pasiūlymų skiltyje.

Skaitmeninis meniu su nuotraukomis ir interaktyviomis funkcijomis, tokiomis, kaip galimybė paspausti ❤ prie patinkančio patiekalo ar “laiko žymės” atvaizdavimas, rodančios, kiek laiko reikia laukti patiekalo.

Klientai galės pasukti “laimės ratą” vieną kartą per 24 val. ir laimėti prizus, šį priemonė skatins juos ateiti į aplikaciją kiekvieną dieną.

Specialus modulis, leidžiantis siųsti trumpus pranešimus tiesiai į kliento telefono ekraną. Pranešimą klientas pamatys, net jei mobili aplikacija bus išjungta.

Visi albumai, esantys jūsų Facebook paskyroje ar tinklapyje, sugrupuoti pagal pavadinimą atvaizduojami ir pasiekiami specialioje aplikacijos skiltyje.

Atsiliepimai, atvaizduojami specialioje aplikacijos skiltyje. Juos įdėti ir pašalinti galėsite jūs patys.

Visi renginiai, bus atvaizduojami aplikacijos Renginių skiltyje ir čia klientai galės peržiūrėti visą reikiamą informaciją apie juos.

Specialus modulis, leisiantis klientams susisiekti su jumis vieno mygtuko paspaudimu per Facebook Messenger.

Specialių lipdukų, naudojamų aplikacijai reklamuoti, maketai.

Rūpinsimės viskuo, kas susiję su sklandžiu jūsų aplikacijos veikimu. Analizuosime rinką, tobulinsime sistemas ir jas atnaujinsime, iškilus problemoms, techniniems nesklandumams – juos spręsime iš karto!

Telefonų programinės sistemos atsinaujina kas pusę metų ir programėlės, po pusės metų nebeatitinkančios naujausių reikalavimų, yra pašalinamos iš parduotuvių. Mes nuolat atnaujinsime aplikaciją, rūpinsimės, kad ji atitiktų visus parduotuvių keliamus reikalavimus ir nuolat būtų rinkoje.

Premium
Viskas, kas įeina į planą STARTAS, plius šios funkcijos:
Iphone įrenginiams

Jūsų programėlė bus pritaikyta įrenginiams, kurie palaiko ne senesnę nei 9 Ios versiją. Kitaip tariant – nuo Iphone 5 ir Ipad 2.

Taškų sistema

Specialus lojalumo programos modulis, kuriame klientai galės rinkti taškus už aktyvumą aplikacijoje, kilti “lygiais” ir gauti specialius apdovanojimus už tai.

Komentavimo ir “Like” galimybė po įrašais

Aplikacijos naudotojai galės komentuoti ir “like’inti” kiekvieną aplikacijoje esantį įrašą.

Patarimai, kurie padeda

Periodiškai dalinsimės įvairiais sprendimais, patarimais, įrankiais, kurie leis jums augti ir didinti klientų įsitraukimą į jūsų aplikaciją! Visi klientai gaus specialius prisijungimus prie įrašų, kurie bus pasiekiami tik Socialstreamapp klientams! Savo komandoje turime puikių marketingistų ne tik iš Lietuvos, tačiau ir iš Europos ir Amerikos. Jie dirba Jums!

Pranešimas kirtus GPS tašką!

Klientui, priartėjus prie jūsų vietovės per nustatytą atstumą, bus automatiškai išsiunčiamas pranešimas (pasiūlymas) tiesiai į jo telefono ekraną! Pranešimas pasieks klientą, net jei mobili aplikacija bus išjungta! Veikia tik Android įrenginiuose.

Rekomendacijų sistema

Aplikacijos naudotojai, pakvietę savo draugus parsisiųsti jūsų aplikaciją, gaus lojalumo taškų, kuriuos vėliau galės iškeisti į dovanas – taip iš lūpų į lūpas plėsite naudotojų ratą.

Efektyvios komunikacijos planas

Nemokamas 7 žingsnių efektyvios komunikacijos planas, skirtas aplikacijos privalumas išnaudoti. Planą paruošė profesionalūs internetinio marketingo specialistai, pritaikę pagrindinius marketingo principus mūsų aplikacijos sistemai. Planas paruoštas taip, kad juo būtų paprasta naudotis kiekvienam, nereikalauja jokių specialių įgūdžių. Plano vertė – 899 eur, savo Premium klientams dovanojame jį nemokamai!

Apple programėlių parduotuvė ima metinį mokestį už programėlės talpinimą - apie 300 USD, tad norint ten publikuoti savo programėlę, reikia susimokėti tiesiai jiems.