Apie mus - Aplikacija restoranui

Kodėl verta rinktis mus?

 

Prieš pradedant kurti mobilias aplikacijas, dirbome su projektu Mobimobi ir galime drąsiai sakyti, jog sukūrėme ko gero daugiausia mobilių svetainių Lietuvoje.

Turėjome per penkis šimtus klientų ir supratome, kokią jėgą turi mobilus klientas ir mobilus produktas.

Pradėję bendradarbiauti su geriausiais Amerikos ir Europos mobilių aplikacijų kūrimo profesionalais, sukūrėme aplikacijos restoranams produktą, unikalų ir revoliucingą, pakeisiantį daugelio verslų veidą (žinoma – į gerą), gerokai pagerinant jų įvaizdį bei socialinius ryšius su klientais, o taip pat ir pardavimus.

Marketingo rinkoje dirbame seniai, kiekvieną dieną besąlygiškai domimės naujausiomis tendencijomis, technologijomis, įtraukimo metodais ir moduliais.

Būdami kartu su mumis, visuomet būsite vienu žingsniu priekyje.

Mokame šnekėti žmonių, o ne programuotojų kalba, norime padėti ir patarti, tad susisiekite su mumis ir pabendrausime apie jūsų programėlę!

Mes žiniasklaidoje:

Smulkioms įmonėms žada dvigubai pigesnes mobilias aplikacijas – Delfi.lt

Mobili aplikacija: kada ji gali būti naudinga? – Delfi.lt/m360

Mūsų komanda

 

Tomas Gaudinskas

Tomas
Vadovas

Pamišęs dėl technologijų kūrybininkas. Niekada nenustoja galvoti apie tai, kaip viską galima dar labiau patobulinti ir kokias naujoves reikia įdiegti. Svajotojas, kuris nori pakeisti verslo ir technologijų pasaulį, tačiau ne tik svajoja, o ir kasdien dėl to dirba iš pašaukimo ir aistros. Idėjoms jo galvoje nėra pabaigos, jis įkvepia aplinkinius ne tik svajoti, tačiau ir veikti, todėl būdami su juo, visuomet būsite vienu žingsniu priekyje.

Eimantas Šniras

Eimantas
Projektų vadovas

Darbštus ir protingas, norintis suprasti ir žinoti viską – besidomintis technologijomis, žiniasklaida, marketingu, pasauliu. Optimistas, kuris mato saulę net labiausiai apsiniaukusią dieną. Kupinas energijos, niekada nepavargstantis ir norintis užkariauti pasaulį. Padėti klientams pasiekti tikros, apčiuopiamos naudos – tai yra kasdienės užduotys, kurios suteikia prasmę ir užsidegimą kiekvienai Eimanto dienai.

Tadas
Programuotojas

Mūsų slaptas ginklas ir genijus. Jis programuoja nuo ankstaus ryto iki vėlyvos nakties todėl, kad tai jo aistra. Spręsdamas neįveikiamas užduotis jis ir pyksta, ir džiaugias, ir liūdi, ir juokias, o galiausiai visuomet įgyvendina net ir sudėtingiausias Tomo idėjas. Tadas biure turi didžiausią puodelį kavai ir labiausiai stebinančias mintis. Šiek tiek išprotėjęs, tačiau ar geras programuotojas gali būti kitoks?

Radvilė
Pagalba klientams

Visada pasiruošusi padėti, rūpinasi viskuo ir visada. Gali išspręsti tūkstantį problemų per vieną dieną ir tai tik suteikia jai daugiau energijos! Nešiojasi saulę ir niekada nesibaigiančią energiją širdyje, visada draugiška, myli visus ir norinti padėti. Atsakys į visus jūsų laiškus ir klausimus, išspręs visas problemas taip greitai, kaip tik galės. Laukia jūsų laiško ar skambučio jau dabar!

Aplikacijos kaina:

Startas

Jūsų programėlė bus pritaikyta įrenginiams, kurie palaiko Android versiją nuo 4.4 (KitKat). Kitaip tariant ji veiks 5 metų senumo ir visuose naujesniuose telefonuose.

Specialus modulis, leisiantis publikuoti pasiūlymus, kurie bus pasiekiami tik aplikacijos naudotojams. Pasiūlymai atvaizduojami pagrindiniame aplikacijos puslapyje ir specialioje pasiūlymų skiltyje.

Skaitmeninis meniu su nuotraukomis ir interaktyviomis funkcijomis, tokiomis, kaip galimybė paspausti ❤ prie patinkančio patiekalo ar “laiko žymės” atvaizdavimas, rodančios, kiek laiko reikia laukti patiekalo.

Klientai galės pasukti “laimės ratą” vieną kartą per 24 val. ir laimėti prizus, šį priemonė skatins juos ateiti į aplikaciją kiekvieną dieną.

Specialus modulis, leidžiantis siųsti trumpus pranešimus tiesiai į kliento telefono ekraną. Pranešimą klientas pamatys, net jei mobili aplikacija bus išjungta.

Visi albumai, esantys jūsų Facebook paskyroje ar tinklapyje, sugrupuoti pagal pavadinimą atvaizduojami ir pasiekiami specialioje aplikacijos skiltyje.

Atsiliepimai, atvaizduojami specialioje aplikacijos skiltyje. Juos įdėti ir pašalinti galėsite jūs patys.

Visi renginiai, bus atvaizduojami aplikacijos Renginių skiltyje ir čia klientai galės peržiūrėti visą reikiamą informaciją apie juos.

Specialus modulis, leisiantis klientams susisiekti su jumis vieno mygtuko paspaudimu per Facebook Messenger.

Specialių lipdukų, naudojamų aplikacijai reklamuoti, maketai.

Rūpinsimės viskuo, kas susiję su sklandžiu jūsų aplikacijos veikimu. Analizuosime rinką, tobulinsime sistemas ir jas atnaujinsime, iškilus problemoms, techniniems nesklandumams – juos spręsime iš karto!

Telefonų programinės sistemos atsinaujina kas pusę metų ir programėlės, po pusės metų nebeatitinkančios naujausių reikalavimų, yra pašalinamos iš parduotuvių. Mes nuolat atnaujinsime aplikaciją, rūpinsimės, kad ji atitiktų visus parduotuvių keliamus reikalavimus ir nuolat būtų rinkoje.

Premium
Viskas, kas įeina į planą STARTAS, plius šios funkcijos:
Iphone įrenginiams

Jūsų programėlė bus pritaikyta įrenginiams, kurie palaiko ne senesnę nei 9 Ios versiją. Kitaip tariant – nuo Iphone 5 ir Ipad 2.

Taškų sistema

Specialus lojalumo programos modulis, kuriame klientai galės rinkti taškus už aktyvumą aplikacijoje, kilti “lygiais” ir gauti specialius apdovanojimus už tai.

Komentavimo ir “Like” galimybė po įrašais

Aplikacijos naudotojai galės komentuoti ir “like’inti” kiekvieną aplikacijoje esantį įrašą.

Patarimai, kurie padeda

Periodiškai dalinsimės įvairiais sprendimais, patarimais, įrankiais, kurie leis jums augti ir didinti klientų įsitraukimą į jūsų aplikaciją! Visi klientai gaus specialius prisijungimus prie įrašų, kurie bus pasiekiami tik Socialstreamapp klientams! Savo komandoje turime puikių marketingistų ne tik iš Lietuvos, tačiau ir iš Europos ir Amerikos. Jie dirba Jums!

Pranešimas kirtus GPS tašką!

Klientui, priartėjus prie jūsų vietovės per nustatytą atstumą, bus automatiškai išsiunčiamas pranešimas (pasiūlymas) tiesiai į jo telefono ekraną! Pranešimas pasieks klientą, net jei mobili aplikacija bus išjungta! Veikia tik Android įrenginiuose.

Rekomendacijų sistema

Aplikacijos naudotojai, pakvietę savo draugus parsisiųsti jūsų aplikaciją, gaus lojalumo taškų, kuriuos vėliau galės iškeisti į dovanas – taip iš lūpų į lūpas plėsite naudotojų ratą.

Efektyvios komunikacijos planas

Nemokamas 7 žingsnių efektyvios komunikacijos planas, skirtas aplikacijos privalumas išnaudoti. Planą paruošė profesionalūs internetinio marketingo specialistai, pritaikę pagrindinius marketingo principus mūsų aplikacijos sistemai. Planas paruoštas taip, kad juo būtų paprasta naudotis kiekvienam, nereikalauja jokių specialių įgūdžių. Plano vertė – 899 eur, savo Premium klientams dovanojame jį nemokamai!

Apple programėlių parduotuvė ima metinį mokestį už programėlės talpinimą - apie 300 USD, tad norint ten publikuoti savo programėlę, reikia susimokėti tiesiai jiems.